176 zeleny-caj

Všichni jsme obklopeni všelijakými čínskými výrobky, ať jde například o oblečení, obuv, kuchyňské potřeby nebo třeba o elektroniku. Čína je prostě obchodníkem, jak se patří. Většina z nás tuto zemi zná právě díky výrobkům nebo čínským pokrmům. My Vám však přinášíme pár nevšedních aktivit, které mají kořeny právě v „Říši středu“.

masazeCítíte se slabí, unavení a bez energie? Trápí vás různé zdravotní potíže či právě procházíte rekonvalescencí po prodělané nemoci? Anebo se cítíte dobře a rádi byste, aby to tak zůstalo? Seznamte se s tradičními čínskými masážemi, které vás pohladí, doplní vám energii a prospějí vašemu celkovému zdravotnímu stavu.

joyDnešní uspěchaná doba si žádá své oběti. Ať jste již žena v domácnosti a staráte se o děti, nebo máte psychicky či fyzicky náročné zaměstnání, je více než důležité starat se o svou tělesnou i duševní stránku. Z vlastní zkušenosti vím, o čem mluvím: spousta práce a nedostatek času na relax, péči o tělo a pleť… Tohle rozhodně není dobrá kombinace.

Čínská masážČínské masáže mají dlouholetou tradici. Pomocí akupunkturních drah stimulují energii v meridiánech, tedy pomyslných orgánových drahách. V zaneseném a unaveném těle spouští čistící proces, podporuje lymfatický systém. Pokud máte bolesti, zdravotní potíže, anebo se zkrátka potřebujete jen pořádně zrelaxovat, navštívit můžete salon Rege-Nymburk.

Čínská masážMasážní salón Angel´s relax se řídí velmi zvláštní filozofií. Zvláštní proto, že je netradiční. Kromě samotných masáží vám zde totiž odborníci pomohou celkově vyřešit zdravotní problém, a to s pomocí nejrůznějších postupů…