Podáme pomocnou ruku, když budete potřebovatNabízíme kompletní servis zaměřený na dovoz zboží z Číny, vyhledání výroby, kontrolu a dovoz výrobku přímo od čínského výrobce, přesně podle požadavků klienta.

Poradíme vám v situacích, které vám mohou připadat neřešitelné. Protože víme, jak na to...

images-stories-medicina-santal1-160x96Každý někdy zatouží mít doma rostlinu, kterou třeba viděl v televizi, nebo v nějakém specializovaném magazínu. Splnit si tento prostý sen, ale nemusí být tak snadné, jak se může zdát. Existují totiž normy a vyhlášky, které se musí při dovozu do České republiky respektovat.

Čínské zbožíJaké vůbec je čínské zboží? Můžeme očekávat maximální kvalitu a k ní adekvátní cenu? Čínské zboží je stále populárnější, protože dobře víme, že vše, co se vyrábí, se vyrábí v Číně.

Prostřednictvím našeho článku se dozvíte, jaký sortiment očekávat, jak nenarazit a dobře pořídit. Výroba, nákup, normy, proclení, tohle vše má totiž svá úskalí a my víme, jak na to, aby všechno hladce prošlo a vy jste byli informováni, a tudíž spokojeni.

Vyberte si vhodného překladateleChystáte se do Číny a nevíte, jak překonat problém s jazykovou bariérou? Máte obavy, že s angličtinou si nevystačíte? Jak to tedy je, kde se dá sehnat čínský tlumočník, nebo naopak český překladatel znalý čínštiny? Který z nich je výhodný právě pro vás? 

Je dobrý tlumočník prostředek k uzavření výhodného obchodu? To vše a ještě více se dozvíte v našem článku.

taobaoČínské telefony začaly zaplavovat celou Čínu i celý svět zhruba před dvěma roky. Předtím se to dařilo jen značce Huawei a ZTE, ale tyto čínské telefony se obvykle prodávaly pod značkou operátora. K dnešnímu dni válcují trhy napříč celým světem a ve větší nebo menší míře to pociťují klasické značky včetně Nokie a Samsungu.

Jak funguje vrácení DPH v Číně?Obchodování s Čínou je spojeno rovněž s daní z přidané hodnoty. Jakým způsobem je možné provedení vrácení DPH? Které formuláře jsou pro to nutné a co všechno je třeba pro vrácení DPH udělat?

V následujícím textu zjistíte, na jaké úřady se obracet, které dokumenty potřebujete a v neposlední řadě i to, jaké zboží podléhá či nepodléhá dani z přidané hodnoty.