176 zeleny-caj

Všichni jsme obklopeni všelijakými čínskými výrobky, ať jde například o oblečení, obuv, kuchyňské potřeby nebo třeba o elektroniku. Čína je prostě obchodníkem, jak se patří. Většina z nás tuto zemi zná právě díky výrobkům nebo čínským pokrmům. My Vám však přinášíme pár nevšedních aktivit, které mají kořeny právě v „Říši středu“.

Bambusový zážitek

Rostlinu zvanou bambus jistě nemusíme představovat, zkrátka se jedná o velmi pevný stonek duté dřevnaté trávy pocházející z Číny. Obyvatelé této země z bambusu vyrábějí 223 bambus 30nábytek, papír, potraviny, léčiva, ale také třeba lešení. Bambus má celosvětově velmi široké uplatnění. Ale napadla by Vás masáž, která je prováděna za pomoci bambusu? Jestli ne, pak neváhejte a vyzkoušejte tuto příjemnou proceduru.

Bambusová masáž je prováděna za pomoci jemného masážního oleje a bambusové dutiny, kterou Vám terapeutka jezdí po problematických částech těla a ty jsou následně uvolňovány. Masáž je určena nejen ženám, které bojují s celulitidou ale také sportovně založeným mužům. Pokud vás nezaujala bambusová masáž, jistě si vyberete jinou relaxační proceduru, kterých existuje celá spousta.

Čajový zábal ze zeleného čaje

Přestože je nám od útlého věku vštěpován fakt, že trhu s čajem dominuje Indie, pravda je 176 zeleny-cajtaková, že i Čína je obrovským distributorem právě čaje zeleného, který má blahodárné účinky pro náš organizmus, jelikož obsahuje antioxidanty a tudíž tělo zbavuje nežádoucích škodlivých látek. Jestli pití čaje máte spojené spíše s nachlazením, zkuste čaj trošku jinak. Nechte se hýčkat při masáži a zábalu ze zeleného čaje v luxusním salónu, kdy vám bude nejprve proveden peeling odumřelých buněk, masáž a následný zábal.

Produkty z Číny jsou opravdu rozmanité a je pouze na Vás, co vyberete, masáže můžete věnovat například svým blízkým jako narozeninový dárek nebo dárek k Valentýnu, nabídku veškerých masáží a mnohem více naleznete na webu zážitkové agentury ESENNCE.cz.

www.esennce.cz