Přestože mají čínské horoskopy původ v prosté legendě, jsou velmi propracované a přesné. Dokonale vystihují charaktery jednotlivých znamení, že je někdy až těžko uvěřit. Možná, že skutečně předurčují nás osud, ale to se zřejmě nikdy nedozvíme... A v jakém znamení jste se narodili vy?
. 

year-of-the-pig-2019 Čínský nový rok v roce 2019 začíná v úterý 5. února a končí 24. ledna 2020. Rok zemského prasete (2019) přichází hned po roku zemského psa (2018) a před rokem kovové krysy (2020)! Prase zaujímá poslední (12.) místo v čínském horoskopu a stejně tak i rok 2019 je rokem konců, obdobím, kdy se věci mají dokončit, spíše než začínat nové.

Rok zemského prasete je rokem hojnosti a štěstí! Je to skvělý rok na vydělávání peněz a pro investování! Tento rok nabízí radost, přátelství, lásku všem znamením zvěrokruhu, protože prase přitahuje úspěch ve všech sférách života.

čínský horoskop na rok 2018Čínský Nový Rok ve znamení PSA začíná 16.února 2018 a končí 4.února 2019. V tomto roce, energii čínského zvěrokruhu ovládá prvek Země v jeho Yang formě. Jedná se o rok plný událostí.
   Po značných výzvách v posledních dvou letech lze však očekávat, že následující rok PSA bude pro všechny symboly zvířat mnohem méně dramatický.
   Znamení psa je nepřekvapivě známé pro jeho loajalitu a štědrost. Potřebujete se svěřit s tajemstvím? Vyhledejte jednu z těchto počestných duší a neváhejte se jim svěřit. Zatímco psi samotní se možná zdráhají důvěřovat komukoliv, jakmile to udělají, lidé tohoto znamení mohou být nejlepšími obchodními partnery a vůdci. 

čínský horoskop na rok 2017Čínský Rok Kohouta začíná 28.ledna 2017 a trvá až do 15.února 2018. Dostáváme se ven z docela matoucího období a začínáme více racionální a konstruktivní dobu.

Kohout, desáté čínské znamení, přináší pro rok 2017 některé ze svých charakteristických rysů: ambice, pýchu, touhu být obdivován, přesnost, odvaha, nadšení a dobře vyvinuté dispozice pro lásku a svádění.  

horoskop na rok 2016V roce 2016 Kozu vystřídá nebezpečná a moudrá Opice, takže všechna rozhodnutí budou přijímána spravedlivě a činy uskutečněny moudře. Rok Rudé Ohnivé Opice je považován za složitý a plný rozporů. Život poteče celkem hladce, střídavě a rovnoměrně, ale čas od času se pravděpodobně zcela nečekaně a nepředvídatelně stanou nepříjemné příhody.

horoskop na rok 2015Podle čínského horoskopu bude rok 2015 rokem Modré Dřevěné Kozy. Některé výklady nahrazují Kozu Ovcí, ale podstata roku se nemění.

Rok Kozy symbolizuje podle východního horoskopu mír, klid a harmonii, ale na druhou stranu i zatvrzelost a neochotu ke kompromisům.

dreveny-kun-2014Když chceme charakterizovat nadcházející rok 2014 – rok Dřeveného Koně, musíme říci, že toto období bude význačným pro mnohé znamení zvěrokruhu, mnoho lidí úplně změní a připraví je k náhlým životním zvratům.

horoskop 2014 Rok 2014 z finančního hlediska  bude pravděpodobně nejednoznačný a to v důsledku nevyzpytatelnosti a prudkosti změn vyvolaných náhlými a neočekávanými vpády dusajícího vládce roku modrého Koně do finančního sektoru.

horoskop na rok 2013Horoskop na rok 2013 - rok Hada - slibuje všem znamením ve zvěrokruhu úspěchy v intelektuální oblasti, spravedlivá rozhodnutí a rozumné vystupování.

Pro dítě narozené v roce Hada platí, že čím větší horko bude v den jeho příchodu na svět, tím více bude šťastné.

Strana 1 z 3