joyDnešní uspěchaná doba si žádá své oběti. Ať jste již žena v domácnosti a staráte se o děti, nebo máte psychicky či fyzicky náročné zaměstnání, je více než důležité starat se o svou tělesnou i duševní stránku. Z vlastní zkušenosti vím, o čem mluvím: spousta práce a nedostatek času na relax, péči o tělo a pleť… Tohle rozhodně není dobrá kombinace.

Healthy JoyPokud na sobě stejně jako já pozorujete malé vrásky starostí a vyčerpání, které nenápadně, ale jistě přibývají, je na čase zakročit. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet něco extra, čím, jak se říká, zabiju dvě mouchy jednou ranou.

Kamarádka mi doporučila salón Healthy Joy. A protože jsem skeptická a na podobné rady většinou nedám, podívala jsem se salónu pěkně na zoubek a zjistila si více informací, které budou zajímat i vás.

Zvláštní a velmi příznivá filozofie

V první řadě mě zajímalo, co mi salon může přinést navíc. Hned mne zaujalo, že procedury zde prováděné vycházejí z tradiční čínské medicíny a jsou zároveň kombinovány s poznatky současné vědy. Pokud jste se s ničím podobným také nikdy nesetkali, není divu – Healthy Joy je totiž první salon tohoto druhu v České republice. Pracují zde výhradně se svou kosmetikou, která je vyvíjena přímo v epicentru salonů Healthy Joy svého druhu, v samotné daleké Číně, říše Středu světa.

Salon Healthy Joy není tradičně jen o kosmetice

Pokud čekáte, že přijdete do klasického kosmetického centra s přepracovanou kosmetičkou, která už vás chce mít za sebou, tak jste docela daleko od reality. Jakmile zde vkročíte, dýchne na vás příjemná atmosféra protkaná orientem. Lidé jsou zde příjemní, usměvaví a velice vstřícní, očividně na pravém místě.

Vyzkoušejte něco nového

V salonu nejsou primárně zaměřeni pouze na obličejové partie, nýbrž na celé tělo. O vaši tvář se odborníci starají tak, aby znovu získala mladistvý vzhled a nádech svěžesti, wellnes péče o tělo vás zase zrelaxuje natolik, že se cítíte jako znovuzrození.

Salon Healthy JoyZ procedur na obličej je nejoblíbenější Guaša, při které se při masáži používají speciální oválné destičky z buvolího rohu. Na své si přijdete rovněž při dvouhodinové masáži poetického názvu Magie mládí, která obličej regeneruje na buněčné úrovni. Pružnost pleti po dlouhé roky zajistí procedura s názvem 36 magických pohybů, která je součástí tradičních čínských postupů již odpradávna. Pro krásné, svěží oči a neodolatelný pohled můžete vyzkoušet masáž s názvem Podmanivé oči, stimulující cirkulaci lymfy.

V péči o tělo, relaxaci a znovunavození duševní pohody jsou v salonu Healthy Joy také kovaní. Můžete si zvolit z množství procedur, které už samy od sebe vyvolávají pocit naprosté pohody a odpočinku. Například Císařské hedvábí, Čínská orchidej, Šanghajská carevna, Pekingská kachna nebo Šanghajský levhart v sobě kromě jiného zahrnují relaxaci u cedrového sudu plného zdravých, čínských bylinek. Nadýcháte se tak voňavé přírody, která vás chtě nechtě naladí na ještě příjemnější pokračování… Procedury trvají od hodiny a půl do zhruba čtyř a půl hodin. Jsou výborné nejen pro unavená těla a ustarané duše, ale také pro lidi nachlazené, což v tomto období není žádnou výjimkou.

Na své si přijdou i ženy, které si zde mohou nechat opečovávat oblast šíje, dekoltu a prsou. S Východem luny, což není denní období, ale v tomto případě opět romanticky nazvaná procedura, se můžete těšit na zformování a zpevnění prsou například po porodu nebo radikálnějším zhubnutí. Máte-li ženské potíže, trápí-li vás bolestivá menstruace a další nepříjemné záležitosti s problémy něžného pohlaví spojené, pomůže vám Záhada štěstí.

Připravovanou novinkou, která se brzy začne realizovat, jsou procedury cedrového sudu pro děti, které bojují s alergiemi nebo astmatem. Vaše ratolesti se tak díky přírodním čínským bylinkám mohou cítit lépe.

Salon Healthy Joy 

Vlastní zkušenost s Guaša masáží

Po zvážení, co pro mě může být nejvhodnější, jsem se rozhodla vyzkoušet Guaša obličejovou masáž, která zde patří mezi jedny z nejoblíbenějších procedur. A jak to v salonu probíhá? První doušek příjemné atmosféry nasajete s kvalitním šálkem čínského čaje, který vám zde nabídnou. Popovídají si s vámi o tom, jak bude procedura probíhat a co všechno vás čeká. Následně si vás vezme „do parády“ vesele naladěný odborník na masáže. Guaša je zaměřená na meridiány a akupunkturní body obličeje, ale také se můžete těšit na víc než excelentní masáž dekoltu, krku, ramen a paží.

Tak příjemně odpočatá, svěží a bez pocitu stresu jsem se necítila, ani nepamatuji. Jak se říká, vlastní zkušenost je nejlepší. A tak mi nezbývá, než některou z procedur v kosmetickém salónu doporučit.

Salon Healthy Joy

Rádi byste ozdravili vaše tělo i duši a objednali se do salónu Healthy Joy? Anebo byste chtěli podstoupit příjemný zážitek z masáže se svou drahou polovičkou, či zakoupit dárkový kupón k Vánocům někomu blízkému? Můžete tak učinit a více informací se dozvědět prostřednictvím internetových stránek.

Salón můžete navštívit osobně, kde vám rádi poskytnou informace také osobně. Naleznete jej v centru Prahy.