Čínská masážČínské masáže mají dlouholetou tradici. Pomocí akupunkturních drah stimulují energii v meridiánech, tedy pomyslných orgánových drahách. V zaneseném a unaveném těle spouští čistící proces, podporuje lymfatický systém. Pokud máte bolesti, zdravotní potíže, anebo se zkrátka potřebujete jen pořádně zrelaxovat, navštívit můžete salon Rege-Nymburk.

Jak probíhá čínská tlaková masáž v salonu Rege-Nymburk? Masáž se provádí zpočátku na suchou kůži, posléze se nanášejí speciální masážní přípravky. Protože se jedná o lázeňskou masáž a zdravotní zároveň, těšte se na chvíle velmi příjemné, ale i maličko bolestivé, aby masáž byla účinná, jak nařizují osvědčená čínská pravidla. Profesionální masér se zaměří na vaše záda, nohy, ruce, hrudník, břicho, hlavu a krk, pakliže chcete podstoupit celkovou masáž těla. Jejím základem je masáž výše zmíněných zad, která trvá šedesát minut. Další hodinu se můžete těšit na masáž zbylých částí těla, která vás nesmírně příjemně zrelaxuje. 

Masáž v salonu Rege-Nymburk provádí sportovně-rekondiční masér, který ví, kam sáhnout, aby byla procedura maximálně účinná.

Čínská masáž 

Co dále nabízejí v salonu Rege-Nymburk?

Pokud si potrpíte i na jiné druhy masáží, než jsou ty čínské, v tomto salonu si přijdete na své. Na „jídelníčku“ zde totiž mají například i klasickou a sportovní masáž, medovou a aroma masáž, masáž horkými lávovými kameny, Shiatzu japonskou masáž, anebo reflexní masáž plosky nohy.

A pokud i nadále prahnete po dalších wellness a zdravotních procedurách, jistě nepohrdnete moxováním, nebo rehabilitačním zábalem.

Velmi brzy se navíc můžete těšit na další připravované procedury, kterými jsou rehabilitační terapie složená z kombinovaných procedur – takzvaný program na míru. Čínská masáž Tuina, reflexní diagnostika a bylinný zábal, to jsou další procedury, kterých se v tomto salonu brzy dočkáte.

Využijte dalších služeb

Pokud hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého, nebo i pro sebe, v salonu si můžete vyzvednout pěkný dárkový poukaz, který zabalíte do obálky jako vánoční překvapení, které jistě uvítá úplně každý. Zároveň nyní platí akce, díky které máte při první návštěvě slevu 50 % na jakoukoliv proceduru!

Čínská masáž

Chcete se dozvědět více? Pak navštivte internetové stránky www.masaze-nymburk.eu, anebo navštivte adresu Náměstí Přemyslovců 171, 288 02, Nymburk.