PyramidaV Číně se skutečně nacházejí pyramidy, které jsou dost podobné těm Egyptským. Proč je ale čínská vláda tak utajovala, proč existuje jen hrstka informací a proč se Číňané tolik snažili, aby tyto skvosty svět neviděl?

Pravdou je, že existence Čínských pyramid vláda přiznala teprve před pár lety.

PyramidaPřesto, že existence čínských pyramid je již faktem, se svět těmto zázrakům přírody spíše vyhýbá, ale proč? Jen proto, že je Čína komunistickým státem?

Odhalení těchto záhad by mohlo objasnit například Atlantidu a podobně, protože to byla právě Čína, která v minulosti udivovala kulturní a technickou vyspělostí.

Jak je vůbec možné neobjevit pyramidu?

Byl to válečný letec, kdo jako první upozornil na existenci obrovské pyramidy nedaleko Xiamu. Jeho připomínka byla téměř zapomenuta, ovšem pilot pořídil i snímky a tím světu částečně otevřel oči.

I přesto se ale dlouhá léta o pyramidách nemluvilo, bylo to zřejmě díky revoluci a novému režimu. Když se vědci ptali čínských archeologů jak je to možné, archeologové prostě odvětili, že nejsou peníze a že se tento objekt nechá pro budoucí generace.

Chcete tomu věřit?

Můžete a nemusíte… Existence pyramidy je dokázána, jenže proč k pyramidě nikdo nesmí? Proč úřady tolik trvají na tom, že k ní nikoho nepustí? A jak vlastně víme, jak byla pyramida vysoká? Vždyť jediná fotografie neukazuje na nic jiného než pyramidu, kterou nelze s ničím porovnat. I výpověď pilota, který ji viděl, není nic moc. Pilot tvrdí, že viděl nejdříve horu, hned po té pyramidu, která byla naprosto a čistě bílá. Špička pyramidy byla z materiálu, který vypadal jako drahokam. Tento pilot pořídil i onu fotografii, ovšem na fotce je pyramida poznamenaná přírodou. Najdeme na ní stopy po lijácích a erozi, těžko věřit, že to někomu připomínalo drahokam.

A co na to pověsti?

V okolí pyramidy pěstují Číňané plodinyTeorii či výpověď pilota podporuje sousta tajuplných legend a pověstí, podle některých z nich se někde v pustině nachází obrovský maják a na jeho vrcholku svítí jako drahokam zelené světlo.

Toto světlo má dávat lidem naději. Další legenda mluví o národu, který byl naprosto zničený přírodní katastrofou a tak se rozhodl ukrýt do země, pyramida by mohla být součástí podzemních systémů.

Bílá pyramida, postavili ji mimozemšťané?

A takto vypadá pyramida z ptačí perspektivyBílá pyramida je vysoká něco přes neskutečných tři sta metrů. Má tvar typické stupňovité pyramidy, ovšem je dvakrát vyšší než dosud největší pyramida, Cheopsova. Svoji strukturou se podobá spíše pyramidám z Mayské kultury, otázkou je, jak se sem tyto techniky mohly dostat? Nemohly. Podle australských badatelů, tvoří jádro pyramidy skutečná hora, nikoliv lidskou rukou opracovaný kámen.

Ač chceme nebo ne, musíme zmínit i možnost mimozemské civilizace a to především s ohledem na výpověď pilota. Pilot popsal krásný geometrický jehlan, který měl strany, jakoby z kovu a nahoře zářil materiál podobný drahokamu. Pilot také řekl, že pyramida vypadala jako nová a ne jako něco, co by mělo stát na jednom místě tisíce let, pyramida nebyla porostlá stromy ani jinou vegetací. Vysvětlení se nám nabízí v prastarých egyptských knihách. V nich staří Egypťané ukazují, jak bůh Ra cestuje světem ve světlé pyramidě a na jejím vrcholku září diamant. Toto vysvětlení nepatří mezi ty nejoblíbenější, ale měli bychom jej také zmínit.

Až v roce 2050?!

Chtěli byste vidět čínskou pyramidu?V roce 2005 sice Čína přiznala pyramidy a pustila k pyramidám dvě expedice. První tvořili výhradně Číňané a druhou vědci celého světa, ovšem platilo jedno pravidlo, mohou se podívat kolem pyramidy, ale v žádném případě ji nesmí otevřít. Po ukončení expedice byl prostor znovu uzavřen a čeká na nové bádání, ovšem až do roku 2050, kdy budou mít k pyramidě přístup noví vědci… Škoda.

Zdá se, že svět zbytečně přichází o úžasný úkaz, který se nikde jinde na celé širé zemi nevidí…