buddhaChcete, aby se vám skutečně dařilo v pracovní oblasti a úspěšně jste překonávali všechny překážky, které vám přijdou během života do cesty? Podaří se vám to s pomocí speciálního amuletu Feng Shui, kterým je soška Buddhy úspěchu. Ten patří mezi nejoblíbenější a nejznámější amulety Feng Shui vůbec. Že ho doma ještě nemáte?

BuddhaDíky Feng Shui můžeme své životy účinně ovlivňovat působením všudypřítomné energie Čchi.

Podpořit proudění pozitivní energie můžeme především s pomocí speciálních, ve Feng Shui uznávaných amuletů.

Těmi jsou například harmonizační spirálka, třírohá žába, anděl na křišťálové kouli, orgonitová placka či Buddha, který je zároveň symbolem osvícení, uvědomění a laskavosti.

Buddha v dřevěném provedení - krásná umělecká práce...Jsou to právě tyto speciální amulety, jež nás mohou doprovázet a chránit při každém kroku, chránit náš domov před působením negativní energie i rodinu před vším zlým. Zároveň v nás také podporují to, co chceme a skutečně potřebujeme. Jsou tedy ideálním prostředkem k dosažení štěstí a šťastného domova.

Vzhledem k tomu, že velkou část svého života trávíme prací, je potřeba myslet na štěstí a úspěch i v této oblasti.

Dopomoci nám k tomu může například speciální Feng Shui amulet, kterým je soška Buddhy úspěchu, často také označovaná jako Buddha úspěšný. Tato soška podporuje úspěch v kariéře, napomáhá člověku k překonání překážek (nejen pracovních), které mu během života zkříží cestu a zároveň pomáhá v dosažení všech předem určených cílů. Amulet je vhodné umístit do oblasti štěstí a bohatství nebo do oblasti kariéry. Nejintenzivněji bude působit na pracovním stole svého majitele.

Smějící se Buddha ve zlatěVelmi podobným amuletem, jenž podporuje úspěch v zaměstnání a dosažení vysokého postavení, je podle Feng Shui také soška Buddhy štěstí.

Ta kromě výše uvedeného podporuje u svého majitele a jeho rodiny také zdraví, spokojenost a dlouhověkost.

Čínské přísloví praví: „Chceš-li být šťastný jeden den, opij se.Chceš-li být šťastný jeden týden, zabij prase. Chceš-li být šťastný jeden rok, ožeň se. Chceš-li být šťastný celý život, dělej svou práci s láskou a nadšením!“


Soška Buddhy je jedna z nejlepších voleb mezi amulety feng shui...A co amulet Buddhy v podobě přívěsku? Velmi trendy a efektivní i po módní stránce!Typická soška Buddhy, která by neměla u vás doma chybět.