ZáhezdDovolená patří mezi nejlepší relax, který můžete svému upracovanému tělu a mysli dopřát. Když hovoříme o mysli, pro svůj zájezd byste měli volit místo, kde zapomenete na veškeré problémy každodenního života. A jaké místo by to mělo být? No přece Čína!

Zájezd Dechberoucí Potála, krajina posetá modlitebními mlýny, milí lidé, kteří ve všem vyjdou vstříc, přírodní scenérie, které vám navždy zůstanou v paměti. To je jen zlomek toho, co zažijete na poznávacím zájezdu Z Nepálu do Tibetu. Ale čeká vás toho mnohem více!

Velký okruh Čínou

Historické památky Xi’anu a Pekingu, přírodní divy Guilinu, moderní tváře Šanghaje a Hongkongu. Maximum Číny za pouhé dva týdny.

Plavby čínským vnitrozemím

Z hektického Šanghaje přes romantické Suzhou na výpravnou plavbu po Dlouhé řece zakončenou návštěvou známých rýžových teras a scénického Guilinu.

Nejen tyto, ale i mnohé další zájezdy vám rádi zprostředkujeme. Pojďme se ale podívat na Malý okruh Čínou, který byste si rozhodně neměli nechat ujít…

První den se odlétá z Prahy – směr okouzlující Peking. Po příletu vás čeká transfer do hotelu, ubytování a oběd. Později se můžete těšit na fakultativní projížďku na rikšách a pak na volný program, který můžete využít například k procházkám po městě.

Další den objevíte Náměstí nebeského klidu, největšího náměstí na světě o rozloze čtyřiačtyřiceti hektarů! Také procházka parkem Pejchaj vám na pár okamžiků vezme dech…

V dalších dnech se ocitnete na tak úchvatných místech, jako jsou například Zakázané město, Chrám nebes, Lamaistický a Konfuciův chrám, Velká čínská zeď, Hrobky dynastie Ming, Letní palác a Zoo. Osmý den je volný, tedy můžete zvolit program v Pekingu, který vám bude maximálně vyhovovat. Jestli navštívíte některou z místních restaurací, prozkoumáte zbytek města nebo se rozhodnete zúčastnit nějaké kulturní akce, je jen na vás. Věříme, že si Malý okruh Čínou zamilujete a budete ho chtít zopakovat…


ČínaČínaČína