Čínská restaurace China TownStylová čínská restaurace China Town v krásném městě Mariánské Lázně nabízí spoustu možností vyžití nejen pro jedlíky a milovníky čínské kuchyně, ale také pro ty, kteří si rádi zajdou do hospůdky se stylovou výzdobou.

Čínská restaurace China TownČínská restaurace China Town vám zprostředkuje zážitek z originální čínské kuchyně, přičemž si můžete vybrat z poměrně bohatého menu. Co vás tedy v čínské restauraci s příznačným názvem China Town čeká?

Těšit se můžete na dobré čínské recepty

je skutečné umění. Uvařit čínské jídlo tak, aby byla zachována receptura, bylo chutné a zároveň uspokojilo mlsný evropský jazýček, je skutečně kumšt. V této čínské restauraci se můžete těšit na zeleninové speciality, studené i teplé předkrmy, polévky, speciality z mnoha různých druhů masa, mořských živočichů, zákusků nebo rychlých jídel.

Nechybí ani tolik oblíbená kachna. Samozřejmě, jako je v čínských restauracích běžné, vyberete z poledního menu, které máte na stole během několika minut. China Town je výborná nejen pro každodenní obědové pauzy, ale také pro různé slavnostní příležitosti, v rámci kterých vám personál vždy rád vyjde vstříc.

Čínská restaurace China Town 

Menu pro skupiny lidí

Pokud chystáte větší akci, například s rodinou nebo přáteli, můžete si předem v čínské restauraci China Town zarezervovat termín akce, na kterou vám připraví speciální menu pro skupinu. Zvolit můžete menu pro čtyři, osm nebo dvanáct osob. Na jídelníčku je pak polévka, předkrm, výběr z několika druhů hlavního jídla, i dezert. Vybrat si můžete, co jen hrdlo ráčí. I ceny jsou poměrně příznivé. Například za menu pro 4 osoby 1280,- korun, a to se vyplatí, co myslíte?

Čínská restaurace China Town

Příjemná výzdoba, která zaujme

V restauraci se budete cítit příjemně a přijdete si na své, pakliže patříte mezi milovníky tradiční čínské kultury, k níž patří i typická výzdoba. Čistota, komfort a příjemná atmosféra jsou našimi prioritami, které stejně jako dobré jídlo a usměvavou obsluhu řadíme na první místa.

Přijďte k nám a uděláme maximum pro to, abyste se nejen skvěle najedli, ale také příjemně cítili.

Čínská restaurace China Town
Hlavní 42/18 353 01
Mariánské Lázně

Čínská restaurace China Town