LodkaKdo z nás by nechtěl mít amulet, který mu poslouží jako ochránce zdraví celé jeho rodiny, zároveň také jako pomocník usnadňující životní cestu a symbol přinášející štěstí, hojnost a prosperitu. Ve Feng Shui je takovým amuletem tzv. Loďka hojnosti.

LodkaLoďky hojnosti jsou velmi známými amulety (stejně jako např. třírohá žába XXL, orgonitová placka, křišťálový andělíček nebo harmonizační spirála) ve Feng Shui, které svým majitelům a jejich rodinám pomáhají najít harmonickou cestu životem, zajistit štěstí, hojnost a zároveň také ochránit zdraví celé jeho rodiny.

Zvonky umístěné na loďkách přivolávají novou pozitivní energii, moudrost a také ochranu, díky čemuž se posiluje harmonické působení těchto amuletů.

Loďky prosperity mohou být zhotoveny ze zlata...Loďky ovšem symbolizují nejen zdraví a štěstí, ale také způsob nalezení snadného a rychlého řešení v nelehkých životních situacích, které mohou postihnout každého z nás.

Vhodné je umístění tohoto amuletu do sektoru Bohatství, kde bude jeho účinek nejsilnější. Je důležité, aby přední část loděk vždy směřovala do vnitra domu – díky tomu se zde bude držet zdraví, štěstí, hojnost a prosperita. V opačném případě bude amulet vysílat své příznivé účinky směrem ven z domu.

Kdo věří v čínské amulety, loďka zdraví by neměla chybět u něho doma.Velmi podobným amuletem, přinášejícím bohatství a hojnost, jsou ve Feng Shui také tzv. „Mince hojnosti“, jenž jsou zdobené osmi trigramy v uspořádání Pozdního nebe dle krále Wena. Rubová strana mincí navíc slouží k ochraně před působením negativních energií. Amulet je obvykle vyroben ze tří stejně velkých mincí, které jsou sešité speciálním provázkem červené barvy.

Pořiďte si loďku prosperity a bude se vám dařit skvěle.Upozornění: Chcete-li věnovat tyto amulety milovaným osobám, vždy je dávejte zavřené (zabalené). Darujete-li již otevřené mince a nebo loďky, nepřinesou jejich příjemcům požadovaný účinek.

Čínské přísloví praví: „Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, ve kterém lidé pláčou.“{jcomments on}