Tyčinky uklidňující nervy (na relaxaci)

0 Rating
121,00 Kč
Základní cena121,00 Kč
Základní cena: 121,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH121,00 Kč
Celkem:121,00 Kč
Cena bez DPH121,00 Kč
Celkem bez daně:121,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSLTUN
Tyčinky mají uklidňující účinek, zbavují napětí, mají celkové příznivé účinky na zdraví, zvyšují odolnost vůči stresu, pomáhají při nespavosti, depresích, nadměrném pocení atd.
 Zpět na: E-shop - home

Tyčinky uklidňující nervy – působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Účinek těchto tyčinek je založen na principu "vyživují srdce a uklidňují ducha", vyživují Jin jater a ledvin, doplňují čchi. Zvláště účinné jsou při prázdnotě krve v kombinaci se stagnací krve (na základě hromadění chladu), nebo prázdnotě krve při poškození tělních tekutin. Ochlazují žár a krev, zastavují žízeň, produkují tekutiny (vyživují Jin) při poškození čchi a tělních šťáv, svazují pot. Vyživují, doplňují a oživují krev při prázdnotě čchi a krve (prázdnota krve srdce a jater), přispívají k otevření otvoru srdce.

Popis:
Tyčinky mají vůni santálu a fialovou barvu připomínající hlubokou noc uprostřed léta a vůni, která vyživuje a zklidňuje srdce. „Pokud má srdce dostatek energie a krve, pak je spánek tvrdý“.

Působení:
Při nespavosti způsobené dlouhotrvající únavou pomáhají usnout. Mají dobrý uklidňující a hypnotický účinek. Zbavují napětí a uvolňují tělo, mají příznivé účinky na celkové zdraví, zlepšují kvalitu spánku. Při pravidelném používání zvyšují tělesnou odolnost vůči stresu.

Indikace:

  • celková slabost těla
  • únava
  • slabý puls
  • nespavost
  • deprese
  • bušení srdce
  • nadměrné pocení
  • závratě

Složení:
Semen Ziziphi jujubae, Radix Codonopsi pilosuale, Radix Angelicae sinensis, Radix Polygalae tenuifoliae, Radix Rehmanniae chinesis, Semen Biotae orientalis

Způsob použití a dávkování:
Používat v místnosti, kde není průvan. Zapálit tyčinku, lehce rukou nasměrovat její kouř k sobě a provést 10 – 20 rovnoměrných nádechů. Pak umístit tyčinku vedle sebe a nechat hořet až do konce.
Každý večer před spaním se doporučuje spalovat 1 – 2 tyčinky, doba léčby 1 – 2 týdny. Na každých 15m3 se používá 1 tyčinka.

Forma výroby: 30 ks tyčinek v balení.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Výrobce: No 71, Yu Huang Zhuang, Chang Xin Dian, Beijing, Čína.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se