Vložky Zi Mei Shu

0 Rating
510,00 Kč
Základní cena510,00 Kč
Základní cena: 510,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH510,00 Kč
Celkem:510,00 Kč
Cena bez DPH510,00 Kč
Celkem bez daně:510,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSZOZM
Vložky Zi Mei Shu jsou unikátním produktem tradiční čínské medicíny, jedná se o nový způsob řešení častých ženských problémů. Ozdravují mikroflóru a odstraňují svědění. Napomáhají také v komplexní léčbě neplodnosti. Používají se při hemoroidech, zánětech pánevních orgánů a mnoha jiných potížích.

Vložky Zi Mei Shu - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Suší vlhkost, mají stahující vlastnost, odvádí horkost a odstraňují jed, harmonizují „úžasné meridiány“ Ren Mai a Du Mai, doplňují Čchi a krev.


Účinek Vložek Zi Mei Shu je podmíněn několika faktory. Za prvé, odehrává se vstřebávání bylinkových složek bezprostředně pomocí sliznice vnějších pohlavních orgánů. Za druhé, prchavé fytoncidy se vypařují z pracovního povrchu vložky a mají zároveň harmonizační účinek na meridiány Du Mai a Ren Mai.

Originální název „Zi Mei Shu“ lze přeložit z čínštiny jako "pohodlí malých sestřiček".

Čínští léčitele doporučují tyto vložky jako podpůrný výrobek při:

 • narušení menstruálního cyklu
 • komplexní terapie mastopatie
 • komplexní terapie endometriózy
 • neplodnosti
 • chronických zánětových onemocněních ženských pohlavních orgánů
 • vaginální dysbióze
 • prasklinách konečníku
 • hemeroidech
 • erozi a pseudoerozi děložního čípku 
 • rekonvalescenci v pooperačním období včetně lékařské interrupci
 • komplexní léčbě typicky mužských onemocnění (ostrý a chronický zánět prostaty)

Poznámka: V kombinaci s dalším přípravkem tradiční čínské medicíny Pilulemi Bílý fénix se zvyšuje možnost a schopnost otěhotnění.

Složení: 

vložka obsahuje výtažky: jerlínu žlutavého (Sophora flavescens Soland.), jarvy léčivé (Cnidium monnieri (L.) Cusson ex Juss), stemony japonské (Stemona sessilifolia (Miq.) Franch.et Sav.), máty čínské (Mentha haplocalyx Briq.s.I.), bolševníku drsného (Heracleum scabrum Albov), pivoňky bělokvěté (Paeonia albiflora Pall.), pazvonku chloupkatého (Codonopsis pilosula (Franch.) Nannf.), lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra L.), jitrocelu asijského (Plantago asiatica L.), gumojilmu jilmového (Eucommia ulmoides Oliv.), dětelníku lékařského (Psoralea corylifolia L.), curculiga orchidejovitého (Curculigo orchioides Gaerth.), andělíky čínské (Angelica sinensis (Oliv.) Diels), šabřiny horské (Conioselinum vaginatum Thell.), troudnatce lékařského (Fomitopsis officinalis Vill. Bond et Sin), dlouhatce obecného (Dolichos lablab L.), atraktylise vejčitého (Atractilodes ovata (Thunb.) DC.), skořicovníku kassiového (Cinnamomum cassia Nees), ionty stříbra.

Použití: Přilepit ke spodnímu prádlu pomocí lepícího povrchu.

Poznámka: Prvních 3 - 6 hodin je v oblasti kontaktu vložky s tělem možné vyskytnutí pocitu nevýrazného pálení nebo naopak chladu. Tento pocit samovolně zanikne a nevyžaduje jakéhokoliv dodatečného zásahu.

Vložky se nepoužívají na noc i v období menstruace.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 10 kusů v balení.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Shaanxi Wanan Pharmaceutical Co. Ltd., Xian city, Yangdalu str. 1, Čína.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se