Chuchuasi AF tinktura 50 ml

0 Rating
199,00 Kč
Základní cena199,00 Kč
Základní cena: 199,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH199,00 Kč
Celkem:199,00 Kč
Cena bez DPH199,00 Kč
Celkem bez daně:199,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/SPCHAFT
Chuchuasi je strom pocházející z deštných pralesů Amazonie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Peruánské jméno chuchuasi znamená v překladu „chvějící se záda“. Používá se při bolesti pohybového aparátu.

Chuchuasi je strom pocházející z deštných pralesů Amazonie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie.  Peruánské jméno chuchuasi znamená v překladu „chvějící se záda“. Tradičně užívanou a zpracovávanou částí rostliny je kůra stromu. Používá se při bolesti pohybového aparátu.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Tradiční použití: 
Po protřepání užíváme 15 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 5 089 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Složení: Glycerol; čištěná voda; Maytenus macrocarpa.
Balení: 50 ml

Upozornění: Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Doplněk stravy

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se