Reishi s porií

0 Rating
681,00 Kč
Základní cena681,00 Kč
Základní cena: 681,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH681,00 Kč
Celkem:681,00 Kč
Cena bez DPH681,00 Kč
Celkem bez daně:681,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSZIRP
Zboží momentálně není dostupné
Nápoj Reishi s porií harmonizuje a vyživuje Jing Čchi, vyživuje krev, tonizuje Slezinu, odstraňuje vlhkost, zklidňuje ducha Srdce.

Reishi s porií - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Reishi - lesklokorka lesklá - (Lihgzhi, Ganoderma lucidum) vstupuje do meridiánů Plic, Sleziny, Ledvin. Harmonizuje a vyživuje Jing Čchi, vyživuje krev, rozpouští hleny a zastavuje kašel.

Pórnatka kokosová (Poria cocos) tonizuje Slezinu, odstraňuje vlhkost, zklidňuje ducha Srdce.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:

ultra jemně mletá plodnice lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) a ultra jemně mletá plodnice pórnatky kokosové (Poria cocos).

Dávkování: 1krát denně 1 kávovou lžičku (3 g) prášku rozmíchat v 100 ml horké vody. Pít při jídle, podle potřeby přidát med nebo třtinový cukr.

Připravený nápoj obsahuje aktivní složky. 

Balení: prášek, 80 g.

Podmínky skladování: ukládat na suchém, tmavém místě při teplotě od 0°C do +25°C. 

Datum spotřeby: 1 rok od data výroby.

Výrobce: Adens s.r.o., Bogdan Khmelnytsky Street 23, Karasuk town, Novosibirsk Region, 632862, Rusko.

V čem je rozdíl mezi doplňkem stravy Reishi s porií a ostatními produkty s reishi (lesklokorkou lesklou)?

Čím je jemnější mletí houby, tím vyšší je stupeň biologické dostupnosti účinných látek. Z hlediska technologie zpracování surovin náš způsob broušení má obrovskou výhodu oproti stávajícím průmyslovým metodám. Namísto obvyklých částic velikosti 100 mikronů dosahujeme velikosti částic 30 až 20 mikronů. Cílem je přivést tuto hodnotu na 5 mikronů a zvýšit stravitelnost živin na 95-98%!

Nuancí naší nové technologie je, že se v procesu mletí surovina zahřívá pouze na 30 stupňů Celsia, což plně garantuje zachování její blahodárných vlastností. Ostatní výrobci dosahují podobné velikosti částic prášku hub odpařením vody z extraktu, což samo o sobě zahrnuje vysokoteplotní zpracování a v důsledku toho ztrátu značné části užitečných vlastností produktu. Navíc ostatní výrobci nepoužívají zbytky houby, které byly získány z vodného extraktu. Bohatý na vlákninu a živiny "lógr" se prostě vyhazuje! Při ultra jemném mletí se všechny živiny požívají a vstřebávají beze zbytku!

V našem produktu všechny užitečné komponenty houby, včetně vláken, přechází do nápoje, rozpustnost prášku se pohybuje v rozmezí 75 až 90%.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se