Elixír Laojun / Laodžan

0 Rating
1300,00 Kč
Základní cena1300,00 Kč
Základní cena: 1300,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH1300,00 Kč
Celkem:1300,00 Kč
Cena bez DPH1300,00 Kč
Celkem bez daně:1300,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSZIOL
Elixír Laojun je opravdovým bohatstvím tradiční čínské medicíny a v této zemí je uznáván jako jeden z nejlepších a nejúčinnějších produktů rostlinného původu. V Číně se používá jako unikátní bio-korektor.

Elixír Laojun (Odvar Laodžan) - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Harmonizuje a podporuje esenci Jing, doplňuje energii Čchi, Jin, Jang a vyživuje krev, harmonizuje Ledviny, uklidňuje Srdce a ducha (Shen).


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Elixír Laojun - opravdový dar přírody, jeho recept je starý již tisíc let.

Tento elixír pochází z dynastie Tang a od té doby se předává z pokolení na pokolení. Jeho posledním 28. dědicem je ředitel fabriky Dlouhověkosti v Shenzhenu, pan Li Hui Qin.

Elixír Laojun je zahrnut do série produktů dlouhověkosti. V jeho složení je 13 divokých rostlin, které se vyskytují v různých částech Číny. Jejich sběr probíhá v naprostém souladu s kosmickou polohou Slunce, Měsíce a souhvězdí. Laojun v sobě slučuje jedinečné znalosti tradiční čínské medicíny a je uznáván v Číně jako jeden z nejlepších produktů rostlinného původu.

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:

sušené plody klanoprašky čínské (Fructus Schizandrae chinensis), sušené plody kustovnice cizí (Fructus Lycii barbari), sušené plody cicimku pravého (Fructus Zizyphi jujubae), sušený kořen ženšenu sibiřského (Radix Eleutherococci senticosi), sušený kořen rehmánie lepkavé (Radix Rehmanniae glutinosae), sušený oddenek smldince chlupatého (Rhizoma Dioscoreae villosae), sušená nať truskavce ptačího (Herba Polygoni aviculare), sušené plody aktinidie lahodné (Fructus Actinidiae deliciosae), sušené plody maliníku obecného (Fructus Rubi idaei), sušené plody růže šípkové (Fructus Rosae caninae), sušený kořen lotosu indického (Radix Nelumbinis nuciferae), sušené cedrové ořechy (Fructus Pini sibiricae), sušené pupeny borovice lesní (Turio Pini sylvestris), čištěná voda.

Použití: 1 lahvička 1x denně před jídlem v první půlce dne, zapít teplou vodou. Obsahuje sediment, před použitím protřepat.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 12 lahviček po 10 ml.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Shenzhen Longevity pharmaceutical Ltd., Shenzhen, Lohu dist., st. Businlu, Čína.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se