Bu Shen KeLi (100g)

0 Rating
789,00 Kč
Základní cena789,00 Kč
Základní cena: 789,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH789,00 Kč
Celkem:789,00 Kč
Cena bez DPH789,00 Kč
Celkem bez daně:789,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/22254
Snadno rozpustný výtažek Bu Shen Ke Li se v tradiční čínské medicíně doporučují při slabosti Čchi Ledvin, Sleziny a Plic.

Snadno rozpustný výtažek Bu Shen - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Vstupují do merediánu Ledvin, Sleziny a Plic. Podporují a doplňují Čchi Ledvin a Sleziny, tonizují Játra, posilují Plíce. Zvedají Jang, vyživují Jin, krev, mozek, esenci Jing Čchi a Wei Čchi. Odvádí vlhkost přes močení, posilují Jang a Jin Ledvin, celkovou energii Juan Čchi.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:
sušené plody kustovnice cizí (Fructus Lycii barbari), sušené plody maliníku obecného (Fructus Rubi idaei), sušenou plodnici pórnatky kokosové (Corpus fungus Poriae cocos), sušený kořen kozince blanitého (Radix Astragali membranacei), sušený kořen všehoje ženšenového (Radix Panacis ginseng), sušený kořen rehmánie lepkavé (Radix Rehmanniae glutinosae), sušené plody klanoprašky čínské (Fructus Schizandrae chinensis), sušený oddenek smldince chlupatého (Rhizoma Dioscoreae villosae), včelí med (Mel).

Použití: 6g výtažku 2x denně 15 min po jídle, rozpustit nebo zapít teplou vodou.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 100g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: GREEN NATURE Co., Ltd., Hong Kong.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se