Výtažek SI NI SAN

0 Rating
366,00 Kč
Základní cena366,00 Kč
Základní cena: 366,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH366,00 Kč
Celkem:366,00 Kč
Cena bez DPH366,00 Kč
Celkem bez daně:366,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSNZSNS
Normalizuje a uklidňuje játra, vyživuje qi, posiluje slezinu, zlepšuje transportní funkci sleziny, reguluje žaludek, normalizuje procesy vzestupu a opuštění qi, odstraňuje stagnaci a vylučuje patogeny. Vyživuje jin a krev, doplňuje jang čchi.

Výtažek SI NI SAN dle TČM:
používá se při syndromu celkového oslabení s chladem a slabostí v končetinách (si ni zheng, yang qi nedosahuje končetin) kvůli patogennímu teplu a bolesti v hrudi a břiše z dúvodu přetížení a stagnace qi jater (gan qi yu jie, melancholie s častým povzdechem) ... Normalizuje a uklidňuje játra, vyživuje qi, posiluje slezinu, zlepšuje transportní funkci sleziny, reguluje žaludek, normalizuje procesy vzestupu a opuštění qi, odstraňuje stagnaci a vylučuje patogeny. Vyživuje jin a krev, doplňuje jang čchi.

V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Použití: dospělé obsah jednoho sáčku rozpustit ve 200 ml teplé vody, pít 1×2 denně při jídle.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: granulovaný prášek v sáčcích po 5g, 10 sáčků.

Doba spotřeby: 1 rok od data výroby.

Výrobce: GREENSPRING Health Food Corp. Ltd., Harbin, Dist. Dongli, st. Antongtoudao 18, Čína.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se