PILULE Xiaoyao Wan

0 Rating
369,00 Kč
Základní cena369,00 Kč
Základní cena: 369,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH369,00 Kč
Celkem:369,00 Kč
Cena bez DPH369,00 Kč
Celkem bez daně:369,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 3/DSNZXYS
PILULE Xiaoyao Wan-piluky spokojenosti Působení dle TCM: Zklidňuje Játra a odstraňuje stagnaci Qi, Posiluje Slezinu, vyživuje krev, Používá se v případech, kdy nedostatek krve Jater vede ke stagnaci jaterní energie Qi, což v průběhu času potlačuje Slezinu a ona nemůže vykonávat své funkce.

Forma výroby
Velké medové pilulky 10 ks po 9 g v blisteru.
MAXI balení!

Způsob podávání a dávkování
Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle ½ – 1 pilulku 1-2x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Výrobce
Shanxi Huakang Pharmaceutical Co. Ltd, Čína.

Opatření a zvláštní pokyny
Neužívat alkohol, studené, kořeněné a slané pokrmy, nekouřit. Nedoporučuje se společné užívání s tonizujícími prostředky TČM. Pokud po podání přípravku vznikne průjem, je nutné dávku snížit.

Kontraindikace
Období těhotenství a kojení, děti do 12 let, silné krvácení během menstruace.

Ingredience
pilulka obsahuje sušenou plodnici pórnatky kokosové (Poria Cocos corpus fungus), sušený kořen anděliky čínské (Angelica Sinensis radix), včelí med (Mel), sušený květ pivoňky lékařské (Paeonia Officinalis flos), sušený kořen atraktylise velkoúborného (Atractylodes Macrocephaia radix), sušený kořen lékořice lysé (Glycyrrhiza Glabra radix), sušenou nať máty peprné (Mentha Piperita herba).

Pozor!
Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání.
Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM.
Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se