Pilule Velké obnovování (Shi Quan Da Bu Wan) 90g

0 Rating
393,00 Kč
Základní cena393,00 Kč
Základní cena: 393,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH393,00 Kč
Celkem:393,00 Kč
Cena bez DPH393,00 Kč
Celkem bez daně:393,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSZIVO
Pilule Velké obnovování /Shi Quan Da Bu Wan/ se v tradiční čínské medicíně používají k odstranění prázdnoty krve, Jangu a Čchi.

Pilule Velké obnovování - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odstraňují prázdnotu krve, Jangu a Čchi, produkují krev, vyživují a rozhýbávají krev, vyživují Srdce krví, posilují Slezinu.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:

1 pilule (9 g) obsahuje sušený kořen andělíky čínské (Radix Angelicae sinensis), sušený kořen rehmánie lepkavé (Radix Rehmanniae glutinosae), sušený kořen pazvonku chloupkatého (Radix Codonopsidis pilosulae), sušenou plodnici pórnatky kokosové (Corpus fungus Poriae cocos), sušený květ pivoňky lékařské (Flos Paeoniae officinalis), sušený kořen kozince blanitého (Radix Astragali membranacei), sušené listy kopřivy dvoudomé (Folium Urticae dioicae), sušený kořen lékořice lysé (Radix Glycyrrhizae glabrae), sušenou kůru skořicovníku cejlonského (Cortex Cinnamomi zeylanici), včelí med (Mel).

Použití: 1 pilule 1x denně při jídle, rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 10 pilulí po 9 g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Hebei Yaodu Pharmaceutical Co. Ltd., Angou, Dongfang yaozhong, Čína.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se