Pilule Dračí žluč (Long Dan Xie Gan Wan)

0 Rating
379,00 Kč
Základní cena379,00 Kč
Základní cena: 379,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH379,00 Kč
Celkem:379,00 Kč
Cena bez DPH379,00 Kč
Celkem bez daně:379,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/DSNZDZ
Pilule Dračí žluč /Long Dan Xie Gan Wan/ působí v meridiánu jater, který spojuje různé orgány těla doslova od hlavy až k patě.

Pilule Dračí žluč - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost z Jater, Žlučníku a Srdce, odvádí horkou vlhkost ze tří ohnišť, zvláště dolního, ochlazují krev, vypuzují vlhkost přes močení, odstraňují stagnaci Čchi a krve v Játrech.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Dračí žluč je klasický preparát tradiční čínské medicíny, který je znám již přes 3000 let. Originální název „Long Dan Xie Gan Wan“ lze přeložit jako "hořké pilule, které vylučují škodlivý žár z jater". Jejích působení je podmíněno vlivem na všechny větve meridiánu jater.

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:
sušený kořen rehmánie lepkavé (Radix Rehmanniae glutinosae), sušený kořen hořce žlutého (Radix Gentianae luteae), sušený kořen andělíky čínské (Radix Angelicae sinensis), sušený kořen lékořice lysé (Radix Glycyrrhizae glabrae), sušené listy šalvěje lékařské (Folium Salviae officinalis), sušená semena jitrocelu vejčitého (Semen Plantaginis ovatae), sušený kořen šišáku bajkalského (Radix Scutellariae baicalensis), sušený kořen kozince blanitého (Radix Astragali membranacei), sušený oddenek kurkumovníku dlouhého (Rhizoma Curcumae longae), sušená hlíza šáchoru jedlého (Tuber Cyperi esculenti), včelí med (Mel).

Použití: 1 pilule 1x denně, rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 10 pilulí po 6 g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Hebei Yaodu Pharmaceutical Co. Ltd., Angou, Dongfang yaozhong, Čína.

👉 Chytrý nákup

Nakoupit ty nejvhodnější přípravky pro posílení imunity a léčbu jakékoliv nemoci je možné na základě vlastních představ nebo dle doporučení odborníka, tj. praktika tradiční čínské medicíny. Máte zde možnost nejdříve projít online testem, tj. udělat na dálku diagnostiku momentálního stavu a získat doporučení na míru. Poté nakoupit preparáty TČM dle doporučení, což bude efektivnější, účinnější pro zlepšení zdraví a ve finále levnější. Odkaz na diagnostiku: 👉On-line TEST zdraví, tradiční čínská medicína

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se