0 Rating
360,00 Kč
Základní cena360,00 Kč
Základní cena: 360,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH360,00 Kč
Celkem:360,00 Kč
Cena bez DPH360,00 Kč
Celkem bez daně:360,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 2/FC300908
Kelpatabs se získává z mořských řas Ascophyllum nodosum a Laminaria digitata, které pocházejí ze studených vod Norska a Islandu a jsou bohatým zdrojem jodu.

Popis zboží

Kelpatabs se získává z mořských řas Ascophyllum nodosum Laminaria digitata, které pocházejí ze studených vod Norska a Islandu a jsou bohatým zdrojem jodu.

Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, k tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti, k normálnímu růstu dětí, je užitečný pro pokožku. Obecně je v České republice přísun jodu nedostatečný, naše půda a také strava jsou chudé na obsah tohoto prvku. Zároveň je třeba pamatovat, že se nedoporučuje přípravky s jodem podávat při zvýšené funkci štítné žlázy (u tzv. hyperfunkce).

Mořské řasy obsahují mnoho různých prvků v přírodní formě - např. průměrně 20 aminokyselin, řadu vitamínů a minerálů, především jod. Díky tomu, že jsou přirozeně bohaté na minerály, které dodávají vitalitu vlasům, kůži a celému tělu, mohou být považovány za superpotravinu.

Parametry

Složení: 1 tablety.: mořské řasy: Ascophyllum nodosum 136 mg, Laminaria digitata 14 mg, což obsahuje 150 μg jodu. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.

Obsah účinných látek: v 1 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): jód 150 μg (100%).

Obsah: 160 tabl./48 g

Doporučené dávkování: 1 tbl. denně.

Návod k použití: kdykoli během dne s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, těhotné ženy, osoby trpící nemocemi štítné žlázy a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se