XIAO SHUAN KOUFUYE

0 Rating
420,00 Kč
Základní cena420,00 Kč
Základní cena: 420,00 Kč
Modifikátor variant cen
Cena s DPH
Cena se slevou
Cena s DPH420,00 Kč
Celkem:420,00 Kč
Cena bez DPH420,00 Kč
Celkem bez daně:420,00 Kč
Sleva
Celková sleva:
DPH
Daň celkem:
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:
In Stock
Kód zboží: 3/DSKOXSK
XIAO SHUAN KOUFUYE-normalizace krevního oběhu Působení dle TCM: Doplňuje Qi a krev, Odstraňuje stagnaci, Rozproudí krev, Zlepšuje průchodnost meridiánů. Tropen k Játrům a Slezině, Odvádí vítr z Jater, Vypuzuje horko.

Forma výroby
10 ampulek po 10 ml v balení.

Způsob podávání a dávkování
Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle ½ ampulky 1-2x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek zapít teplou vodou. Obsahuje sediment, před užitím protřepat.

Výrobce
NMG Renze Pharmaceutical Group Ltd., Čína.

Opatření a zvláštní pokyny
Po hemoragické mrtvici lze začít užívání preparátu po 14 dnech od příhody. Vyžaduje opatrné užívání u osob se sníženou koagulací krve.

Ingredience
Dang Gui, Huang Qi, Chi Shao Yao (Chi Shao), Di Long, Chuan Xiong, Hong Hua, Tao Ren, čištěná voda.

Složení
obsahuje sušený kořen kozince blanitého (Astragalus Membranaceus radix), sušený květ pivoňky lékařské (Paeonia Officinalis flos), sušené oplodí pomeranče hořkého (Citrus Aurantium pericarpium), čištěnou vodu.

Pozor!
Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání.
Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM.
Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se